شركت استیل صنعت كاشان در زميني به مساحت 40 هزار متر مربع ، احداث شده است.
اين شركت با برخورداري از كادر فني و مهندسي با تجربه در قسمتهاي گوناگون (طراحي مهندسي، كنترل كيفيت، برنامه ريزي، بازرگاني و تحقيق و توسعه) و همراهي متخصصين مجرب در بخش توليد ( مونتاژ، ورقكاري، جوشكاري و ماشينكاري ) داراي گواهينامه هاي معتبر و با بهره گيري از دستگاههاي اتوماتيك و نيمه اتوماتيك برش پلاسما ، هوا و جوشهاي آرگون ، ميگ ، ماگ ، تيگ، جوشهاي زير پودري و ماشينهای ابزار CNC به همراه بازرسان فني کنترل كيفي ، خدمات زير را به مراكز صنعتي ، علمي وپژوهشي تقديم نموده است. از جمله:
1. ساخت انواع مبدلهاي حرارتي، خنك كنندههاي صنعتي و كندانسورها.

2. ساخت انواع مخازن ذخيره و مخازن تحت فشار و يا خلأ داراي كويل داخلي يا خارجي و يا به صورت دوجداره.

3. ساخت انواع راكتورهاي اتمسفريك و تحت فشار داراي مكانيكال سيل هاي معمولي و مغناطيسي.
4. ساخت انواع برجهاي تقطير و سيني دار و دستگاههاي تقطير آزمايشگاهي و آب مقطرگيري و عصاره گيري.
5. ساخت ماشين آلات صنعتي، دستگاهها و تجهيزات مورد نياز صنايع غذايي، دارويي و شيميايي.
6. ساخت انواع ركوپراتور، اواپراتور، فرمانتور، سيكلون، رادياتورهاي صنعتي، اسپري پايپها و قطعات گوناگون صنعتي.

7. ارائه خدمات فني و مهندسي شامل: طراحي كامل حرارتي و مكانيكي مبدلها و مخازن تحت فشار مخازن ذخیره بر اساسPV Elite،HTFS ،Htri ، Tank ، Microprotol, ، Ansys،Hysys ،Nozzle-pro نرم افزارهاي پيشرفته استانداردهاي TEMA ،ASME ،DIN ،ISO ،ANSI و يا استانداردهاي مورد نياز متقاضي و مورد تأييد شركت نفت و گاز و پتروشيمي و فولاد انجام ميگيرد.

8. ارائه خدمات بازرسي فني از قبيل تهيه فرمهاي PQR ،WPSو WQTو انجام بازرسي فني و تستهاي غير مخرب NDT در حين ساخت بر اساس فرمهاي QC-Planكه شامل بازرسيهاي:بازرسي چشمي(VT) ،تست جوش به كمك مايع نافذ(PT) بازرسي و تست به كمك دستگاه التراسونيك(UT ) بازرسي و تست به كمك ذرات مغناطيسي(MT )وتفسير فيلمهاي راديوگرافي(RTI ) توسط متخصصين دارنده گواهينامه هاي معتبر در واحد كنترل كيفيت صورت ميپذيرد. علاوه برانجام عملياتهاي كاليبراسيون، تهيه فرمهاي(NDT Map & Welding key , Inspection Book ) و كتابچه بازرسي به عهده اين واحد ميباشد.

شركت استیل صنعت کاشان مفتخر است تا اعلام نمايد كه در اين مدت بيش از 10 شركت در حوزه نفت و گاز و پتروشيمي، 6 شرکت در حوزه ی فولاد و معادن، بيش از 40 شركت در صنايع غذايي و كشاورزي، بيش از 7 شركت در صنايع شيميايي و سلولزي، بيش از 20 شركت در صنايع فلزي و ماشين سازي و بيش از 5 شركت در بخش دارويي و ساير صنايع از خدمات فوق بهره مند شده اند كه موجبات رضايت آنها را نه تنها از نظر كيفيت محصول، بلكه در زمينه پيشرفت پروژه ها بر اساس برنامه زمانبندي فراهم نموده است. كه اين امر باعث شده تا موفق به اخذ استاندارد سيستمهاي مديريت كيفيت گردد.

مساحت کارگاه

0متر

مساحت کارگاه
پروژه ها

0+

پروژه ها
پرسنل مجرب

0+

پرسنل مجرب
  • معرفی استیل صنعت کاشان

  • تیزر معرفی شرکت استیل صنعت کاشان
طراح و سازنده تجهیزات پتروشیمی
صنایع شیمیایی اصفهان
طراح و سازنده تجهیزات پتروشیمی
کلر پارس
مجتمع فولاد قائنات
پتروشیمی نخل آسماری